Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
553 668 943
sklad@lmnapoje.cz
Akční leták
Půjčovna chlazení
Sanitace výčepních zařízení
Plyn pro výčep
Blog
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Protokol o uplatnění práv z vadného plnění
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Akční leták
AKCE MĚSÍCE
ALKO
NEALKO
PIVO
VÍNO
OSTATNÍ
VÝČEP
Plyn pro výčep
Kontakty
Přihlášení
Více
Domů
/
ALKO
/
PÁLENKY, DESTILÁTY A LIHOVINY
/
BOROVIČKA
BOROVIČKA
Nejprodávanější
Borovička Albánská 38% 1l
Skladem
(88 ks)
Kód:
040023
325 Kč
(268,60 Kč bez DPH)
Borovička Slov. Koniferum 37,5% 0,7l
Skladem
(35 ks)
Kód:
040238
256 Kč
(211,57 Kč bez DPH)
Borovička Slov. Koniferum 37,5% 1l
Skladem
(51 ks)
Kód:
040451
365 Kč
(301,65 Kč bez DPH)
Borovička Nivnická 37,5% 1l
Skladem
(25 ks)
Kód:
040231
297 Kč
(245,45 Kč bez DPH)
Borovička Slov. Konif. S LIMET. 37,5% 0,7l
Skladem
(18 ks)
Kód:
040246
256 Kč
(211,57 Kč bez DPH)
293 Kč
–3 %
Slovácká borovička 45% b.s.,lh. walker 0,7l
Skladem
(28 ks)
Kód:
040175
Původně:
293 Kč
(–3 %)
283 Kč
(233,88 Kč bez DPH)
Borovička Beskydská Gold 40% 1l /NELA/
Skladem
(7 ks)
Kód:
2400409
292 Kč
(241,32 Kč bez DPH)
Borovička BOREC 38% 0,7l
Skladem
(72 ks)
Kód:
040532
263 Kč
(217,36 Kč bez DPH)
Borovička Beskydská Gold 40% 0,5l /Nela Drinks/
Skladem
(62 ks)
Kód:
030369
154 Kč
(127,27 Kč bez DPH)
Borovička Žufánek 45% 0,5l
Skladem
(6 ks)
Kód:
040431
473 Kč
(390,91 Kč bez DPH)
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
22
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
111
Kč
1016
Kč
1
111
1016
Na skladě
19
Rozbalit filtr
Značky
HERBA ALKO, s.r.o.
1
NELA DRINKS s.r.o.
3
OLD HEROLD, s.r.o. organizační složka
9
Premier Wines & Spirits s.r.o.
3
RUDOLF JELÍNEK a.s.
1
ST.NICOLAUS - trade CZ, a.s.
1
STOCK Plzeň-Božkov s.r.o.
1
ŽUFÁNEK s.r.o.
1
Položek k zobrazení:
22
Výpis produktů
Borovička Albánská 38% 1l
Skladem
(88 ks)
268,60 Kč bez DPH
325 Kč
/ ks
Měrná cena:
325 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
040023
Borovička Slov. Koniferum 37,5% 0,7l
Skladem
(35 ks)
211,57 Kč bez DPH
256 Kč
/ ks
Měrná cena:
365,71 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
040238
Borovička Slov. Koniferum 37,5% 1l
Skladem
(51 ks)
301,65 Kč bez DPH
365 Kč
/ ks
Měrná cena:
365 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
040451
Borovička Nivnická 37,5% 1l
Skladem
(25 ks)
245,45 Kč bez DPH
297 Kč
/ ks
Měrná cena:
297 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
040231
Borovička Slov. Konif. S LIMET. 37,5% 0,7l
Skladem
(18 ks)
211,57 Kč bez DPH
256 Kč
/ ks
Měrná cena:
365,71 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
040246
Akce
293 Kč
–3 %
Slovácká borovička 45% b.s.,lh. walker 0,7l
Skladem
(28 ks)
233,88 Kč bez DPH
283 Kč
/ ks
Měrná cena:
404,29 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
040175
Borovička Beskydská Gold 40% 1l /NELA/
Skladem
(7 ks)
241,32 Kč bez DPH
292 Kč
/ ks
Měrná cena:
292 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
2400409
Borovička BOREC 38% 0,7l
Skladem
(72 ks)
217,36 Kč bez DPH
263 Kč
/ ks
Měrná cena:
375,71 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
040532
Více za méně
Borovička Beskydská Gold 40% 0,5l /Nela Drinks/
Skladem
(62 ks)
127,27 Kč bez DPH
154 Kč
/ ks
Měrná cena:
308 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
030369
Borovička Žufánek 45% 0,5l
Skladem
(6 ks)
390,91 Kč bez DPH
473 Kč
/ ks
Měrná cena:
946 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
040431
Borovička Slov. Koniferum 37,5% 1,5l VE DŘEVĚ
Skladem
(2 ks)
839,67 Kč bez DPH
1 016 Kč
/ ks
Měrná cena:
677,33 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
040416
265 Kč
–3 %
Borovička Slov. Koniferum MODRÁ 37,5% 0,7l
Skladem
(11 ks)
211,57 Kč bez DPH
256 Kč
/ ks
Měrná cena:
365,71 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
040534
Borovička Silver 38% 0,5l
Skladem
(2 ks)
91,74 Kč bez DPH
111 Kč
/ ks
Měrná cena:
222 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
040386
Borovička SLOVLIK 35% 1l
Momentálně nedostupné
200,83 Kč bez DPH
243 Kč
/ ks
Měrná cena:
243 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
040442
265 Kč
–3 %
Borovička Slov. Koniferum PINK 37,5% 0,7l
Skladem
(14 ks)
211,57 Kč bez DPH
256 Kč
/ ks
Měrná cena:
365,71 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
040533
Borovička spišská 38% 0,7l
Skladem
(8 ks)
247,93 Kč bez DPH
300 Kč
/ ks
Měrná cena:
428,57 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
040030
Borovička Dynybyl 37,5% 1l
Momentálně nedostupné
349,59 Kč bez DPH
423 Kč
/ ks
Měrná cena:
423 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
000312
Borovička Original Spišská KOSHER s hořcem 40% 0,7l
Momentálně nedostupné
256,20 Kč bez DPH
310 Kč
/ ks
Měrná cena:
442,86 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
000008
Borovička Slov. Konif. S GREPEM 37,5% 0,7l
Skladem
(15 ks)
211,57 Kč bez DPH
256 Kč
/ ks
Měrná cena:
365,71 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
040312
Borovička RESERVA 43% 0,7l
Skladem
(4 ks)
316,53 Kč bez DPH
383 Kč
/ ks
Měrná cena:
547,14 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
000212
348 Kč
–1 %
Borovička Original Spišská KOSHER 40% 0,7l
Skladem
(8 ks)
284,30 Kč bez DPH
344 Kč
/ ks
Měrná cena:
491,43 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
000028
Borovička Slov. Konif. S BRUS. 37,5% 0,7l
Skladem
(7 ks)
211,57 Kč bez DPH
256 Kč
/ ks
Měrná cena:
365,71 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
040311
Ovládací prvky výpisu
22
položek celkem
Doručení do druhého dne
Rozvoz vlastními auty
PO UHRAZENÍ OBJEDNÁVKY ONLINE PŘÍMO NA VÝDEJ ZBOŽÍ